کتاب صوتی معجزه سپاسگزاری  
کیفیت : عالی ( استودیویی ) 
12/000 تومان  - رایگان 
نویسنده : خانم راندا برن 
امتیاز محصول : 
کد محصول : nkh-6779
نوع محصول : صوتی - دانلودی
حجم : 150 مگابایتتوضیحات :
همانطور که خداوند مهربان در کتاب قرآن در سوره ابراهیم آیه 7 فرموده است : با شکرگزاری می توانیم به میزان نعمتها و روزی مان بیفزاییم و به آسانی آنها را دریافت کنیم.

شکرگزاری به خاطر آنچه که داریم باعث میشود تا دروازه ای از برکت و نعمت را به روی خود باز کنیم و در مسیری قرار گیریم که هر آنچه را که بخواهیم به زندگی خود دعوت نماییم.

از بدو تولد شنیده بودم که همه می گفتند باید بخاطر نعمتهایی که خداوند به ما عطا کرده است شکرگزار باشیم و من هم خداوند را شکر میکردم اما نتیجه ی ملموسی در زندگی ام دریافت نمیکردم ، اینجا بود که به این صحبت ها و گفته ها شک کردم پس تصمیم گرفتم بنشینم و مطالعه نمایم ، کتابهای زیادی در حوزه موفقیت ، ثروت و کسب روزی حلال خواندم و به رمز و رازهایی دست یافتم که تا آنوقت از آنها اطلاعی نداشتم.

تا آنموقع معنای سپاسگزاری را فقط بر زبان آوردن کلمات و عبارات شکرگزاری میدانستم در حالیکه پس از مطالعه و بررسی کتابهای زیادی در این زمینه به رازهای پنهانی که پشت این موضوع نهفته بود آگاهی پیدا کردم و ایمانم زمانی محکم و به یقین تبدیل شد که تمام این قوانین و راز و رمزها را در کتاب قرآن که کاملترین کتاب جهان است مشاهده نمودم ، پس فهمیدم که هر آنچه را دریافت میکنیم و وارد زندگیمان میشود به واسطه ی درخواست های آگاهانه یا نا آگاهانه ما میباشد و با اختیار کامل ، آنها را به زندگی مان دعوت می نماییم.

کتاب معجزه شکرگزاری یکی از آن کتابهایی است که قوانین و روشهای قطعی دریافت نعمتها را به زبانی ساده آموزش داده است ، با استفاده از این قوانین و آموزه ها هر چه را بخواهید از سلامتی و ثروت گرفته تا روابط عالی و آرامش میتوانید به دست آورید.

پس ایمان داشته باشید که سالم بودن ، ثروتمند بودن ، شاد بودن و یا داشتن روابطی عالی در زندگیتان امری طبیعی است و اگر جز این باشد با قوانین کائنات در تضاد است پس باور داشته باشید که با قدرت قدرشناسی میتوانید بهشت را در این دنیا تجربه کنید.

( مهدی روشندل )


پشتیبانی مشتریان :
تلفن تماس و پیامک : شنبه تا چهارشنبه ( 9 الی 14 ) : +989335666844
پشتیبانی مشتریان در تلگرام ( 24 ساعته ) : http://telegram.me/telegadmin

روش دریافت محصول رایگان : روی لینک دانلود کلیک نمایید