صفحه اینستاگرام   axang_ir

گردانندگان صفحه axang_ir با پذیرش سفارش، تصویر دلخواه مشتری را بر روی سنگ طبیعی، چوب، فلز و پارچه در هر اندازه ای به صورت ضدآب، ضدنور چاپ می کنند.

آنها با داشتن چاپگرهای مخصوص این کار را بر روی لوازم دکوری دکوراسیون و یا حتی درب اتاق و کمدها نیز انجام می دهند.

همانطور که متوجه شدید فقط کافیست توانایی های شخصی خود را بشناسید. شرایط را بسنجید و بررسی کنید و پس از آن وارد عمل شوید. با این شیوه شاید روزی بتوانید همین کارهای کوچک را گسترش دهید و درآمد بیشتری داشته باشید.

 

صفحه اینستاگرام   parparakwood

یکی دیگر از فعالان در حوزه کسب و کارهای کوچک چوب و نجاری است. سازنندگان محصولات این صفحه نیز به سبک و سیاق خود دست به خلاقیت هایی برای تولیدات چوبی زده اند.

انواع میزها، لوازم تزئینی و کاربردی، وسایل آشپزخانه و ... را در این صفحه می توان دید. استفاده از آنها در دکوراسیون داخلی حال و هوایی خاص را به فضا خواهد بخشید.

 


  صفحه اینستاگرام  naqshekohan

دختر خانمی که در صفحه naqshekohan خودش را "دخترک سنگ فروش" معرفی کرده با یک ایده جالب دست به کار هنرمندانه ای زده و از این طریق کسب درآمد می کند.

 

او با نقاشی بر روی سنگ ها و ساخت تابلوهای هنری و وسایل تزئینی با سنگ های رنگ شده، تصویر آنها را در صفحه اینستاگرام می گذارد و این طریق با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند. این لوازم تزئینی می تواند به زیبایی دکوراسیون منزل کمک کند.