فراخوان اعطای نمایندگی و مجوز فروش پکیج های کسب درآمد از تلگرام در سراسر کشور به افراد واجد شرایط


افراد واجد شرایطی که صلاحیت آنها از نظر مسئولین گروه آموزشی میهن ایده تایید شود می توانند با اخذ نمایندگی و سپس فروش پکیج های آموزشی کسب درآمد از تلگرام که توسط گروه آموزشی میهن ایده برای اولین بار در ایران تولید شده است بصورت مادام العمر درآمد زایی نمایند .


شرایط اخذ نمایندگی :

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲- توانایی کار با رایانه و اینترنت 

۳- توانایی بالا در برقراری ارتباط با دیگران در محیط اینترنت یا محیط فیزیکی جهت جذب مشتری

۴ - پرداخت هزینه دریافت نمایندگی یک بار برای همیشه

۵ - در حال حاضر از هر شهری فقط  به ۲ نفر مجوز فروش داده خواهد شد 


مدارک لازم ( ارسال از طریق اینترنت ) :

۱- اسکن عکس 

۲- تصویر اصل صفحه اول شناسنامه و کارت ملی

۳- تعهدنامه

۴- پرداخت هزینه اخذ نمایندگی :

هزینه اخذ نمایندگی برای متولدین مراکز استان ها ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان و برای متولدین بقیه شهرها ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان میباشد


مزیت های فوق العاده ویژه دریافت نمایندگی :

الف - ۱۰۰٪ مبلغی که توسط نمایندگان از مشتریان اخذ میگردد متعلق به خود آنها میباشد یعنی نمایندگان محترم فقط یک بار برای همیشه با پرداخت حق نمایندگی میتوانند بصورت مادام العمر از طریق فروش این پکیجها کسب درآمد.


بسیاری از فروشگاههای اینترنتی پس از اعطای نمایندگی و همچنین دریافت هزینه نمایندگی معمولا 75% از فروش هر محصول را از نماینده اخذ می نمایند و تنها 25% از مبلغ فروش متعلق به نماینده خواهد بود و یا از سیستم های همکاری در فروش استفاده می کنند که بیشتر به نفع خودشان میباشد و حداکثر 10 الی 20 درصد مبلغ فروش را به افراد اختصاص می دهند درصورتیکه نمایندگان ما پس از دریافت مجوز نمایندگی ، محصولات را از هر طریقی که خودشان صلاح می دانند میتوانند به فروش برسانند و 100% مبلغ فروش نیز متعلق به خود آنها می باشد و گروه آموزشی میهن ایده هیچ دخالتی در امر فروش یا جذب مشتری برای نمایندگان نخواهد داشت.


ب - نمایندگان نیازی به دفتر کار و محیط فیزیکی یا اجاره مکانی نخواهند داشت و یا در کنار شغل اول خود نیز میتوانند فعالیت نمایند.


ج - برای اولین بار در ایران ، گروه آموزشی میهن ایده  موفق به تولید محصول آموزشی کسب درآمد از تلگرام در دو پکیج مجزا شده است و بسیاری از سایتهای دیگر نیز با تقلید و کپی برداری از ما در حال فعالیت میباشند و محصول خود را از طریق سیستم های همکاری در فروش عرضه می کنند یعنی هزاران نفر در حال فروش یک محصول ثابت و تکراری هستند اما به لطف خداوند محصول آموزشی ما در ایران تبدیل به برندی معروف شده است و فقط از طریق تعداد محدودی از نمایندگان ما عرضه خواهد شد نه از طریق سیستم همکاری در فروش .


د - فروش این محصول به صورت دانلودی میباشد و نمایندگان محترم پس از دریافت هزینه از مشتری ، باید فقط لینکهای دانلود را برای آنها از طریق تلگرام ، ایمیل یا ... ارسال نمایند 


تذکرات مهم به نمایندگان :

الف - نمایندگان محترم میتوانند با انجام تبلیغات و انتشار تصاویر پکیج ها که در اختیار آنها قرار میگیرد به شکل های مختلف مثلا در کانال و سایت خود یا در کانالها و گروههای دیگر یا هر روش تبلیغاتی که صلاح میدانند نسبت به جذب مشتری اقدام نمایند و پس از اخذ هزینه از مشتری ، نسبت به فروش محصول اقدام فرمایند و لینک های دانلود محصول را در اختیارشان قرار دهند همچنین جهت معرفی پکیج ها به افراد و مشتریانشان میتوانند توضیحات موجود در صفحه محصول در سایت ما را کپی نمایند و در سایت یا کانال خود منتشر کنند :


جهت مشاده توضیحات لطفا اینجا کلیک نمایید


ب - گروه آموزشی میهن ایده پس از اعطای نمایندگی هیچ دخالتی در امر فروش نمایندگان ندارد و تمامی مراحل جذب مشتری ، تبلیغات ، فروش ، نحوه فروش یا دریافت و روش دریافت هزینه و پشتیبانی مشتریان به عهده ی نمایندگان میباشد که 100% مبلغ دریافتی نیز متعلق به خودشان خواهد بود.


ج - نمایندگان محترم پس از دریافت نمایندگی و مجوز فروش ، لینک های دانلود محصول را دریافت خواهند کرد ، توجه فرمایید که لینکهای دانلود بصورت مخفی کدگذاری شده است و هر هفته ابطال میگردد و قابل استفاده نخواهند بود و هفته ای یک بار لینکهای دانلود جدید در اختیار نمایندگان محترم قرار میگیرد تا به مشتریان خود ارائه دهند.


د - نمایندگان محترم به هیچ وجه حق فروش محصول با قیمتی بالاتر یا پایین تر از قیمت گروه آموزشی میهن ایده را ندارند.


ن - نمایندگان محترم باید مجوز نمایندگی خود را که توسط گروه آموزشی میهن ایده در اختیارشان قرار میگیرد در سایت یا کانال خود منتشر نمایند


و - نمایندگان محترم باید وظیفه پشتیبانی مشتریانشان را خودشان بر عهده گیرند و آنان را با مهربانی و ملایمت راهنمایی نمایند. 


ه - در صورتیکه هر گونه تخلفی از نمایندگان مشاهده شود ، مجوز فروش آنها ابطال میگردد.


ی - هزینه اعطای نمایندگی فقط یک بار دریافت میگردد و تحت هیچ شرایطی قابل عودت نیست و متعلق به گروه آموزشی میهن ایده میباشد .
جهت اخذ نمایندگی ، درخواست خود را از طریق یکی از راههای ارتباطی ذیل با واحد پشتیبانی گروه آموزشی میهن ایده در میان بگذارید :


تلگرام : http://telegram.me/telegAdmin


ایمیل : Mihanidea@gmail.com


مهلت : تا 30 فروردین 1396