اگه دنبال یه ایده برای راه اندازی سایت پربازدید هستید پیشنهاد ما اینه که سایتی در زمینه خدمت مقدس سربازی و ارائه خدمات به سربازان عزیز راه اندازی کنید.

سایت میتونه از چندین بخش مختلف تشکیل بشه که به صورت خلاصه بیان میکنیم.

قسمت خبری

تو این بخش میتونید اخبار مربوط به معافیت ها،شرایط سربازی و کلا اخباری که مربوط به سربازی هست رو قرار بدید که طرفدارهای زیادی داره.

انجمن گفتگو

تو این قسمت کاربران سایت میتونن در مورد انواع موضوعات سربازی بحث و گفتگو کنن.اونایی که سربازی رفتن از تجربیاتشون بگن.تو تاپیک پرسش و پاسخ ها کاربرا میتونن جواب سئوالهای زیادی که در مورد سربازی و معافیت و موضوعات مرتبط هست رو پیدا کنن.

بخش انتقالی ها

یکی از موضوعات مهمی که سربازها حین خدمت دنبالش هستن بحث گرفتن انتقالی هست که معمولا باید برای انتقال از یه شهری به شهر دیگه واسه خودشون جایگزین پیدا کنن.این قسمت از سایت میتونه به سربازها کمک کنه که از شهرهای مختلف واسه خودشون جایگزین پیدا کنن و بتونن انتقالی بگیرن.

معرفی پادگان های آموزشی

تو این بخش میتونین پادگان های آموزشی رو معرفی کنین تا کسایی که قراره دوره آموزششون رو تو پادگانی بگذرونن بتونن قبلش اطلاعاتی راجع به اون پیدا کنن.این اطلاعات میتونه به مرور توسط کاربرا هم تکمیل بشه.

با اضافه کردن امکانات دیگه به این سایت میتونین یه سایت جذاب و پربازدید راه اندازی کنین که رقبای زیادی هم نداره و با استفاده از ترافیک زیادی که جذب سایتتون میکنین میتونین به کسب درآمد بپردازین.طبیعیه که با کمی خلاقیت میشه یه سری خدمات هم تو سایت ارائه کرد و در قبال اون ها از کاربران سایت مبلغی رو دریافت کرد.مثلا دریافت حق اشتراک ماهانه برای قسمت های ویژه سایت.