از امروز تصمیم گرفتم در باره  بازاریابی موبایلی مقالات بیشتری در سایت بنویسم. چرا که بازاریابی موبایلی از اون فرصت های ناب و ارزان قیمت و اثرگذاری است که حیفه روش وقت و انرژی نگذاریم

همونطور که می دونید این روزا آمار کاربران استفاده از اینترنت روز به روز بیشتر و بیشتر شده و سهم بسیار زیادی از این کاربران اینترنتی، کاربران موبایلی هستند.

یک آمار جالب درخصوص کاربران موبایلآمار کاربران موبایل

همانطور که می بینید طبق جدیدترین آمار، در دنیا، در هر روز ۳۷۱ هزار کودک متولد می شود و در هر روز فقط  ۳۷۸ هزار گوشی موبایل آیفون بفروش می رسد. این آمار را با تعداد گوشی های اندروید و هم جمع بزنید و ببینید به چه عددی خواهید رسید.

موبایل وسیله بسیار راحتی برای دسترسی سریع به ابنترنت شده و تقریبا وسیله جدایی نشدنی است. شاید خیلی از ما بارها از منزل خارج شدیم و بعد متوجه شدیم که موبایلمون رو فراموش کردیم. با اینکه می دونیم دیرمون میشه، اما بر می گردیم و اون رو برمی داریم.

گذشته از همه اینا به عقیده من:

موبایل تنها وسیله ای است که هیچ وقت خاموش نمیشه!

پس اگه کسب و کاری دارید که نیاز به معرفی کالا و خدمات تون دارید، این فرصت طلایی رو از دست ندهید.

آیا بازاریابی با موبایل همون ارسال پیامک به مشتریان است؟

پاسخ: خیر.

بازاریابی با موبایل چیزی فراتر از ارسال پیامک به مشتریان است.

بازاریابی پیامکی یک ارتباط یک طرفه است، اما بازاریابی موبایلی یک رابطه دو سویه با مشتری است. یک تعامل هوشمند.

موبایل های هوشمند امروزی نه تنها وسیله برای ارتباط بلکه تبدیل به کامپیوتر جیبی شده که حتی حالات و احساس مخاطب را می تواند ثبت کند.

تلفن همراهی که می تواند ضربان قلب شما را و دمای بدن شما را دائما ثبت کند و با توجه به سنسورهای موجود در موبایل تشخیص دهد شما در حال حرکت هستید، در حال دویدن هستید یا در حالت سکون، می تواند دنیای بازاریابی را متحول کند.

امروزه کمپانی ها و شرکت های موفق قبل از ارسال یک پیام به مخاطب یا مشتری خود، کاملا می توانند از شرایط و احساس آنها اگاه شوند؛ که آیا در این لحظه شرایط و زمان مناسبی برای ارسال پیام به مشتری هست یا خیر.

و این چیزی است که می توان از آن به عنوان یک فرصت طلایی استفاده کرد.

حضور در شبکه های اجتماعی موبایلی، طراحی نسخه های موبایلی از وب سایت، طراحی کدهای QR و از جمله فرصت های بازاریابی با موبایل است که باید به آنها پرداخت.